Rolling Pump RFP32B28R DC 3V 5V 6V Micro 32MM Air Oxygen Pump DIY Inflator Blood Pressure Monitor Aquarium Fish Tank
★★★★★ 4.2 137 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by junvelajewels.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 16
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Air PumpsSpecification:2.Model: RFP32B-28R 3.Type: Micro Air Pump / Rolling Pump 4.Suitable voltage: DC 3V-6V 5.Rated voltage: DC 6V 6.Flow: 3.8LPM 7.Motor diameter: 30mm (095 motor) 8.Pump head diameter: 32mm 9.Weight: 86g=========================Package List:Mini Pump x 1PCS
  • Air Pumps
Color One Color
Brand Name GTPFEGFD
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Manufacturer GTPFEGFD
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.2 out of 5
★★★★★
137 ratings | 56 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
78% (107)
4 stars
6% (8)
3 stars
3% (4)
2 stars
2% (3)
1 star
11% (15)